GRUO_Brand

Brand

Jedna osoba miała marzenie i pomysł, druga nie umie odpuścić widząc potencjał – tak w 2015 roku powstała marka łącząca art i ubrania. Nasz projekt, dzięki któremu dzielimy się tym co płynie z kreatywności.

Najlepszy czas jest teraz, dlatego doceniamy codzienność, każdy moment i to co nas otacza. Energię i inspiracje czerpiemy z podróży i słońca. Jest to nasz sposób na wolność i funkcjonowanie we współczesnym świecie.

Rozpowszechniamy naszą idee tworząc obrazki i ilustracje. W ubraniach stawiamy na wygodę i użyteczność, która czyni nasze rzeczy ulubionymi wyborami na codzień. Jesteśmy wszędzie, tak jak GRUO, czyli ciężko pracujący żuraw budowlany – wszechobecny element krajobrazu miejskiego. Pozostawiamy po sobie ślad w przestrzeni miejskiej, którym chcemy wywołać uśmiech na twarzach przechodniów. Znajdziesz nas na ulicach Barcelony, Bangkoku, Warszawy, Tel Avivu, Manchesteru, Rzymu, czy Madrytu. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie spotykają się ludzie.

GRUO to radość czerpania przyjemności z codziennego życia i prostych chwil. Świat jest dla nas milionem obrazów, którymi dzielimy się z Tobą

Manifest

Z miłości do słońca i wolości. Z pasją do projektowania. Żyjąc w mieście. Podróżując dookoła świata. Otaczając się dobrymi ludźmi. Doceniając każdy moment. Tu i teraz.

Kontakt

 • GRUO-ICON–6

  Instagram

  @gruo_vibes

 • GRUO-ICON-4

  Message

  hello@gruo.eu

 • GRUO-ICON–5

  Facebook

  @gruo.eu

Aktualizuje…
 • Brak produktów w koszyku.